Zlepši si náladu během 6 minut

Už se vám někdy stalo, že jste se nechali někým naštvat? Že vám proběhla hlavou nepříjemná vzpomínka, která přinesla negativní pocity? A co kdyby bylo možné si zlepšit náladu během pouhých 6 minut? Stálo by to za zkoušku?

Níže uvedenou zvukovou nahrávkou vás provede Jiří Martišek, který je odborník přes techniku NLP (Neurolingvistické programování). Ve stručnosti jde o to, že náš mozek a nervová soustava jsou „programovatelné“. Je tedy možné naučit se ovládat vnitřní stavy a řídit své myšlení.

Společně s Jiřím jsme se setkali na Buzzwords v Brně. „Při jeho workshopu jsem si své vzpomínky prožil výrazně živěji a vědoměji, než ve skutečnosti. Až mi po zádech přejel mráz.“ zmínil jeden z účastníků. A měl pravdu. Zkuste to také.

A právě vědomí takzvaného „tady a teď“ neboli mindfulness technik vás zpětně naučí, čeho si všímat v průběhu každého dne a tak kvalitněji a vědoměji prožít svůj život.

emoce, myšlení, nálada, NLP, úspěch, změna

Related Posts

1 komentář. Nechte nové

  • […] Naše mysl může být v dnešní hektické době neklidná. Valí se na nás stovky notifikací, e-mailů, požadavků a my máme pracovat efektivně a klidně? Není divu, že je naše mysl neklidná a nesoustředěná, obzvláště když v ní proběhne zhruba 25 tisíc myšlenek každý den. Proto je dobré si udělat jednoduché dechové cvičení a všechny myšlenky v hlavně utišit a zklidnit. Pojďme na to.. […]

    Odpovědět

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.