Online kurz

Tvorba osobní vize 2.0

Dejte vašemu životu směr. Zjistěte, jak si vytvořit silnou osobní vizi.

VYTVOŘTE SI SVOJI OSOBNÍ VIZI

Co je osobní vize?

Osobní vize je nástroj, který nám pomáhá být v životě spokojenější, cílevědomější a žít víc naplno. Osobní vize se zaměřuje na to, čeho bychom ve svém životě chtěli dosáhnout. Důležitější než cíl je však smysluplná cesta k našim cílům.

Osobní vize nám pomáhá si uvědomit co vlastně ve svém životě chceme, uvědomit si své priority, získat větší nadhled, být víc motivovaní a sebevědomí. Nehledě na to si uvědomíme hodnotu času a budeme omezený čas využívat efektivněji a tomu, co nás baví a naplňuje.

Co vám kurz přinese:

 • zjistíte, co ve svém životě chcete
 • budete vědět, kam směřujete
 • pomůže vám „otevřít oči“ a získat nadhled‎
 • definujete si cíl a rychleji se k němu dostanete
 • pomůže vám se rozhodnout
 • zvýšíte produktivitu > přestanete plýtvat časem

Nejčastější reakce na kurz? Vím, co chci a kam dál směřovat

Právě jsem dokončila Váš kurz a konečně mě něco nakoplo posunout se dál a uvědomit si, jakým směrem chci vlastně jít. Pracovní sešit jako doplněk k videím je super nápad, vše jsem si poctivě zapisovala a pomohlo mi to lépe si některé věci uvědomit. Ještě jednou moc děkuji za kurz, potřebovala jsem v poslední době nějakou motivaci a ve Vašem kurzu jsem ji našla. Těším se, až si splním svoje cíle a ještě víc na samotnou cestu k nim. - Jana Fojtková
Váš kurz byly dobře investované 2 hodiny času. Přestože pro mě koncept osobní vize není novinkou, kurz mi pomohl si některé věci lépe uvědomit, zrevidovat či doplnit o nové myšlenky. Za velmi užitečnou považuju motivační část a především zmínku o brzdách, které nám často brání v tom, abychom si šli za svými sny. Osobní vizi beru jako spolehlivý kompas, který člověku ukazuje životní směr v dnešní bouřlivé době. - Patrik Zouhar (zjednoduseno.cz)

STRUKTURA KURZU

V rámci 3 částí získáte všechny potřebné informace k vytvoření své osobní vize z pohodlí domova. Všechny části jsou koncipovány prakticky a bez zbytečné teorie.

V úvodu kurzu se dozvíte několik doporučení, jak co nejlépe pracovat s podklady. Jednak zjistíte, jak se na kurz připravit, co si připravit a jak pracovat s materiály. Cílem je co nejlépe zabezpečit průběh kurzu, abyste si z něho odnesli maximum.

V této části budou také nastíněny 3 klíčové oblasti, kterým se kurz tvorba osobní vize bude věnovat. Abyste tušili, co vás v průběhu čeká a nemine.

První část je rozdělená do 8 dílčích kapitol, které komplexně přistupují k získání co největšího počtu informací. Výsledkem bude poměrně zajímavý nadhled nad vaší životní situací, ale i zásadní zjištění, které vám pomohou žít každý den víc naplno. Nehledě na to, že se víc pochopíte.

V této části si tedy nejen vytvoříte svoji osobní vizi, ale také zjistíte vaše silné stránky (test k dispozici), definujete si své hodnoty (test k dispozici), tedy to, co je pro vás v životě důležité a v neposlední řadě se zaměříte na smysl v práci a osobním životě.

Zde se zaměříme na tři dílčí oblasti, které jsou nesmírně důležité.

1. Je poměrně jednoduché získat motivaci a nadchnout se pro něco. Co je však úskalí mnoha lidí, tak si motivaci udržet. Tato část se zaměří na to, jak a čím se na cestě za svojí vizí správně motivovat.

2. Následná část je zaměřená na brzdy, které nás na cestě za naší vizí (snem, cílem) mohou potkat. Právě tuto část účastníci vyzdvihují jako velmi užitečnou, protože si uvědomí, co jim často brání v dosažení jejich cílů.

3. A v neposlední řadě se podíváme na to, co nám může doplňovat energii. Každý den má pouze 24 hodin a naše energie se postupem času snižuje. Tato část zabezpečí, že si uvědomíte, jak s energií pracovat a co nám ji může dodávat.

Mnoho lidí má své vize, sny nebo plány. Je v podstatě jedno, jak tyto vyhlídky na lepší budoucnost nazývat. Ale tito lidé své sny a vize obvykle odkládají do šuplíku, kde zůstanou ležet bez jakékoliv akce.

Právě třetí část zabezpečí to, aby byla vaše vize realizována a vy si definovali malé krůčky, kterými svých vizí, cílů a plánů dosáhnete.

POHODLNĚJI S PRACOVNÍM SEŠITEM

Pracovní sešit obsahuje 17 stran na kterých naleznete 8 klíčových oblastí, tipy jak pracovat s vizí a akční plán. VÝHODOU pracovního sešitu je, že máte vše před sebou a můžete začít ihned vyplňovat

KOUPIT KURZ

Jste připraveni začít na cestě ke svým snům? Stačí jediný klik a můžete se zapsat do kurzu!

Pracovní sešit
600 Kč
Online kurz
800 Kč

Studentům a maminkám na mateřských nabízím slevu 50 %.
Napište si o ni tomas@tomasrygl.cz

Pozn.: Po zaplacení kurzu nebo pracovního sešitu vám přijde do e-mailu okamžitý přístup do zabezpečené zóny.

190+ SPOKOJENÝCH ÚČASTNÍKŮ

Tom měl vše pečlivě připravené, padly základní a klíčové otázky v jednom, je si vědom, že je tu pro nás, aby nás správně nasměroval a pomohl nám k pocitu štěstí. ❤️

Kamila Spurná

Páčilo sa mi počiatočné uvedenie seba ako človeka, ktorý nevedel čo so životom. Veľmi dôležité pre mňa popis toho čo sa niekedy v živote stane väčšine z nás. Super prejav a manuál pre vypracovanie osobné vízie. Zase som sa priblížil k návodu na úspešný život. Ďakujem.

Rudolf Macháček

PROČ

 • Před několika lety jsem byl ztracený a nevěděl, kam směřuji. Dnes dělám to, co miluji, a to díky tomu, že jsem objevil sílu osobní vize.
 • Mám za sebou více než 8 let přednášení a vedení kurzů na vysokých školách a ve firmách.
 • Jsem také kouč s dvěmi ročními výcviky a stále se s nadšením vzdělávám v oblasti psychologie.
 • Absolvoval jsem tři 8týdenní tréninky v oblasti Mindfulness.

VÝHODY ONLINE FORMY

 • Video je možné pustit kdykoliv a kdekoliv.
 • Při tvorbě můžete postupovat svým tempem.
 • Vytváříte v klidu svého domova nebo kanceláře.
 • Není potřeba nikam cestovat.

GARANCE KVALITY ZARUČENA

V případě, že nebudete s čímkoliv spokojeni, ozvěte se. Vše vyřešíme k oboustranné spokojenosti.

+ získáte možnost konzultace vaší OSOBNÍ VIZE skrze e-mail

FAQ ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pokud si nedokážete vybrat, na co se chcete zaměřit a chcete žít smysluplněji a více naplno, je kurz právě pro vás. Kdyby se mě někdo před pěti lety zeptal, kde se vidím za 10 let, tak bych pocítil úzkost a stres. V té době jsem vůbec nevěděl, co chci v životě dělat. Byl jsem zahlcený dvěma pracemi a nutně jsem potřeboval směr, kterým se vydat. Ten jsem našel ve své vizi. Nyní předávám všechny osobní zkušenosti dál.

Ano, to potvrzují moji účastníci: „Super kurz i když máte jasnou vizi.“ – Pavel Schiler, CEO ASN

Roman Valihrah dodává „V dnešním světě nepřeberných možností není jednoduché vypíchnout pro sebe to nejdůležitější. Doporučuji, pokud před vámi zrovna stojí nelehká rozhodnutí učinit nějakou změnu.“‎ – CEO ve společnosti Confirmo Ltd.

Jestliže tedy podnikáte a máte kolem sebe mnoho možností, čemu se věnovat, potřebujete udržet si motivaci a využít svůj potenciál naplno, tak i pro vás je tento kurz určený.

Cena kurzu zahrnuje přístup k bonusovému obsahu pro tvorbu vize. Jedná se o 3 videa + jedno úvodní. Úvodní video vysvětlí, jak s kurzem pracovat a další tři jsou pro samotnou tvorbu. První z nich je primárně tvořící (právě zde si vytvoříte osobní vizi a mnoho dalších věcí), druhé spíše inspirativní (dozvíte se jak pracovat s motivací, energií a brzdami) a třetí klade důraz na akceschopnost vize (aby jste vaši vizi realizovali).

Ano, kurz osobní vize je dobré revidovat co rok – dva. Pokaždé si tam člověk najde spousty nových věcí a osobní vizi si doplní. Nehledě na to, že verze 2.0 je obsahově bohatší.

Nová verze 2.0 je odlišná v několika ohledech. Jednak je kompletně online a z toho důvodu je vše ještě víc srozumitelné a lépe vysvětlené, protože tam nebudu fyzicky (nicméně první účastníci dostávají možnost se doptat a zkonzultovat vizi přes email nebo telefon). Ale také má výrazně víc příkladů, ukázek a technik, které můžete začít ihned využívat.