Jak se zbavit otravných myšlenek během 2 minut?

Všichni máme každý den různé druhy myšlenek. Některé jsou pozitivní, jiné zase negativní. Většinou však přemýšlíme o minulosti nebo budoucnosti, což nemusí být vždy dobře.

Naše mysl může být v dnešní hektické době neklidná. Valí se na nás stovky notifikací, e-mailů, požadavků a my máme pracovat efektivně a klidně? Není divu, že je naše mysl neklidná a nesoustředěná, obzvláště když v ní proběhne zhruba 25 tisíc myšlenek každý den.

V tomto kontextu se mi moc líbí videa pana Jaroslava Duška, který se mnohokrát odkazuje například na 4 dohody nebo Moc přítomného okamžiku – obě jsou naprosto skvělé knihy, které mi mění život k lepšímu. Určitě o nich napíšu další články.

Zde pro odlehčení dvou minutové video, jak pracovat se svými myšlenkami.

Bonus TIP: Vytvořte si vizi (aktualizováno 2.1.2021)

Když víme, kam jdeme, tak se tam mnohdy jednodušeji dostaneme. Ale především, víme, že už jsme na správné cestě. Osobně dělám kurzy osobní vize už od roku 2016 a všem lidem, kteří nevěděli co ve svém životě dělat, čemu se věnovat a bojovali s pocitem zahlcení odcházeli krásně uvolnění s nakreslenou vizí toho, co chtějí ve svém životě realizovat.

A právě proto jsem vytvořil tento online kurz: Tvorba osobní vize 2.0, který může kdokoliv realizovat z pohodlí svého obýváku či kanceláře. Půjdete do toho se mnou?

jaroslav dušek, myšlení

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.