Webinář: jak zklidnit hlavu

Osobně vím, jaké je mít plnou hlavu myšlenek, které si neustále říkají o naši pozornost. Ten pocit zahlcení a únavy nemám rád. Před lety jsem kvůli tomu dokonce nemohl spávat a pořádně pracovat. Celý den si hlava jela to své – minulost, budoucnost, minulost, budoucnost. Nyní se u nás všech ještě přitvrdilo. Přišel COVID-19, pracujeme z domu, méně sportujeme, máme strach o své zdraví, naše blízké. Řádná změna.

Musíme ale žít dál a najít pocit klidu a pohody v sobě. Proto realizuji tento online kurz, na kterém vám předám osobně vyzkoušené techniky psychohygieny a mindfulness*. Ty jsem získal za posledních 5 let teorie a každodenní praxe. Fungující nástroje vycházejí z vědeckých studií, od světových odborníků a obzvláště pak ze třech 8 týdenních MBSR a MBCT mindfulness kurzů, které jsem absolvoval.

*Mindfulness nám pomáhá lépe pracovat se svými myšlenkami, emocemi, soustředěním a vnitřním klidem.

Na kurzu se dozvíte:

  • jak pracovat se svými vnitřními zdroji, ale také se svými starostmi a začít žít naplno
  • inspirujete se od ostatních jejich technikami a tipy
  • v neposlední řadě si odnesete techniky v kontextu mindfulness, psychohygieny a současných studií

Na kurzu budou prezentovány pouze ty techniky, které roky praktikuji, osobně jim věřím a fungují mi.

Co o kurzu říkají účastníci?

„Během kurzu jsem se cítil velice příjemně. Bylo fajn poznat nové metody a nástroje, jak sklidnit hlavu, ale taky doplnit své, které už používám. Hodnotné bylo zjištění, jak tuto situaci zvládají ostatní, tedy co jim pomáhá a co ne. Rozdíl oproti motivačním knihám je možnost pokládat dotazy, na které vám bude odpovězeno. Výhodou je, že se dozvíte i to, co se v knížkách obvykle nedozvíte.“‎ Marek Š.

„Pro mě to byl velmi zajímavý seminář, protože jsem se dozvěděl nové informace, jak pracovat s meditací a také jsem poznal zajímavé lidi, i když jen přes online. Seminář bych rád doporučil lidem, kteří potřebuji pracovat sami se sebou a kontrolovat své stresy a špatné emoce. Opravdu moc děkuji. Bylo to super!“‎ Martin Ch.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

COVID-19, mindfulness, overthinking, stres

Related Posts

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Prosím, vyplňte toto pole.
Prosím, vyplňte toto pole.
Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.