Životní koučink

vydejme se společně na cestu vašeho rozvoje

Proč životní koučink?

Cílem životního kouče je objevit váš skrytý potenciál, který zásadně pomůže vašemu rozvoji. Díky tomu se posléze probudí vaše vlastní výzvy a vy zjistíte, že se umíte posunout kupředu daleko rychleji, než jste si kdy mysleli.

Společně objevíme, co je pro vás v životě důležité, ale také co vás blokuje a brzdí. Dohromady naformulujeme vaše cíle do menších a lépe zvládnutelných částí tak, aby byly lépe uchopitelné, reálné a především dosažitelné. Přijdeme na to, co je na vašem cíli lákavé a jak je možné ho dosáhnout co nejefektivnější cestou.

Jsem přesvědčen o tom, že každý z nás je jedinečný a má v sobě všechny zdroje na to, aby svůj potenciál využil na maximum a v životě dokázal to, co si přeje. Při naší spolupráci vás budu povzbuzovat a motivovat. Věřím, že společně to zvládneme.

Co se bude na kurzu dít?

Podíváte se na svůj život s nadhledem a větší lehkostí. Na tomto kurzu se řeší vaše aktuální životní situace. Tedy individuální zhodnocení všeho pro vás důležitého (práce, vztahů, financí atd.). Následně se zamyslíte, jak by se vám to v jaké oblasti vlastně líbilo. Pokračujeme vymezením smysluplných a dosažitelných cílů u kterých si definujeme postupné kroky tak, aby vše proběhlo a vy jste se mohli posunout tam, kam si přejete. Bez stresu, starostí a s chutí.

Co získáte?

  • posunete se kupředu
  • uvědomíte si své priority
  • získáte nadhled

Pro koho je životní koučink?

Pro každého, kdo cítí, že má navíc a chce objevit své zdroje k naplnění svého života.

Co s sebou?

  • psací potřeby
  • úsměv, pokud není, vytvoříme!

O mně

Jsem koučem, lektorem a přednášejícím na Univerzitě Tomáš Bati ve Zlíně a 3 roky na vysoké škole Newton College. Každodenně se potkávám s mnoha nadějnými mladými lidmi, kteří potřebují ve svém životě nasměrovat. Nepopsatelný pocit je, když mi tito lidé při naší spolupráci spokojeně a s úsměvem děkují. Ze všeho nejlepší ale je, že si všechny odpovědi našli v sobě.