Koučování

Proč koučování?

Koučování je příjemné setkání kouče a koučovaného. Kouč je člověk, který na základě dobře vedeného rozhovoru a správného kladení otázek pomáhá koučovanému k dosažení svých cílů, snů a požadavků. Koučování se dá využít prakticky všude, kde je možné něco změnit nebo se zlepšit – a to jde vždy a všude. Například pokud vám nevyhovuje práce, vztah či cokoliv jiného. A nebo pokud se chcete v čemkoliv zlepšit a posunout.

„Koučink představuje důvěryhodný vztah, který napomáhá klientovi podniknout konkrétní kroky za účelem dosažení jeho vize, jeho cíle nebo přání. Koučink využívá procesů zkoumání a sebeobjevování k budování klientova uvědomění a přijetí zodpovědnosti, kterého dosahuje prostřednictvím větší struktury, podpory a aktivní zpětné vazby. Proces koučinku pomáhá klientovi nejen přesně definovat jeho cíle, ale také i těchto cílů dosahovat rychleji a s větší efektivitou, než pokud by koučinku nevyužíval.“ ICF ČR

Co se bude na setkání dít?

Naše úvodní setkání bude na vámi zvoleném místě (například v oblíbené kavárně) nebo v mé kanceláři na náměstí Svobody v Brně. Představím vám koučování a možnosti naší spolupráce. Taktéž si vyzkoušíte roli koučovaného a uděláte obrázek, k čemu by vám tento nástroj mohl být dobrý. První setkání je obvykle za kávu. Termíny jsou však velmi limitovány a upřednostňováni jsou stálí klienti.

Co získáte?

  • posunute se
  • získáte nadhled
  • budete klidnější

Pro koho koučování je?

Pro každého, kdo si přeje dostat se k cíli rychleji nebo si ho jen nadefinovat.

O mně

Jsem koučem, lektorem a přednášejícím na Univerzitě Tomáš Bati ve Zlíně a 3 roky na vysoké škole Newton College. Každodenně se potkávám s mnoha nadějnými mladými lidmi, kteří potřebují ve svém životě nasměrovat. Nepopsatelný pocit je, když mi tito lidé při naší spolupráci spokojeně a s úsměvem děkují. Ze všeho nejlepší ale je, že si všechny odpovědi našli v sobě.

Menu