Co o mně říkají ostatní

Původně se mi na kurz moc nechtělo, protože podobných kurzů už jsem zažil mnoho a představa dalšího takového workshopu mě hned otrávila. Nicméně byl jsem moc rád, že jsem se zúčastnil! Tom měl celý kurz perfektně připravený a užil jsem si to. Některé věci, které mi byly “jasné” se mi až na kurzu správně definovali a za to jsem moc rád. Doporučuji úplně všem, co chtějí objevit své Já a posunout se o krok dopředu. Děkuji Tome.

Tomáš Fojtů

Kurz se mi líbil, je to skvělá příležitost se na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, čemu člověk vlastně věnuje svůj čas a čemu by ho věnovat chtěl. Určit si své hodnoty, aby měl představu kam směřovat dál. Nejtěžší bylo vymyslet nějaké silné stránky, protože ty špatné si člověk uvědomí celkem snadno a rádi nám je ostatní připomínají 🙂

Veronika Divácká

Koučing s Tomem se mi moc líbil. Pomohl mi uvědomit si spoustu věcí, na které bych sama nepřišla a tím mi umožnil lépe dosáhnout svých cílů. Rozhodně doporučuji všem, kteří by se chtěli někam posunout a něco dokázat ale sami neví jak začít 🙂

Eliška Salabová

Na kurz jsem narazila úplnou náhodou dva dny před konáním a v podstatě jsem neváhala a přihlásila se. Rozvojové kurzy/workshopy mě vždy lákají a v tomto případě to nebylo jinak, ačkoliv jsem se s Koučinkem jako takovým předtím ještě nesetkala. Moc se mi líbilo, jak byl kurz vedený a odešla jsem z něj nadšená. Proč? Ujasnila jsem si, co je pro mě vlastně důležité a dalo mi to náboj a chuť s tím něco dělat, protože na kurzu zjistíte, že problém není vlastně problémem 🙂
Tomáš na kurzu vytvořil přátelskou a příjemnou atmosféru, ve které jsem se cítila velice příjemně. Líbilo se mi, jakým způsobem s námi komunikoval a ke každému účastníkovi přistupoval individuálně. Moc za to děkuji a doporučuji všem, kteří hledají ve svém životě cestu a nebo se potřebují jen v něčem utvrdit – ne vždy to totiž je tak, jak si myslíte 🙂

Ivona Sedláková

Jsou chvíle, kdy člověk ztratí kontrolu nad svou lodí, která se bezhlavě rozjede po moři. Když ale nevíme, kam plujeme, je těžké někam dojet a být tam spokojený. Sám jsem si tím prošel a Tomáš Rýgl s jeho metodou vytváření vize mě pomohl uchopit kormidlo a najít správný směr. Tuhle metodu doporučuji každému, kdo si chce racionálně vytičit důležité body a postupně jich dosáhnout.

Kryštof Látal

Po roce v nové práci a s bakalářskou prací na krku jsem začínal ztrácet směr a cíl mé cesty se pomalu rozmazával. Nyní přesně vím, co chci a jak toho dosáhnu. Děkuji pane Rygle.

Michal Kučera

Tom měl vše pečlivě připravené, padly základní a klíčové otázky v jednom, je si vědom, že je tu pro nás, aby nás správně nasměroval a pomohl nám k pocitu štěstí. ❤️

Kamila Spurná

Kurz bol pre mňa možnosťou ako sa na chvíľu zastaviť, zoradiť si hodnoty, premyslieť si, kam chcem smerovať a podľa toho upraviť moje každodenné rozhodnutia. Ďakujem za možnosť byť súčasťou tohto kurzu a rád ho odporučím aj ostatným :).

Max Dužek

Freelancer

Každý den má 86.400 sekund. Neplýtvejte s ním zbytečně a dělejte věci, které vám budou v životě dávat opravdový smysl. Každý v sobě máme víc, než si myslíme. Děkuji Tome za workshop 🙂

Petra Svobodová

Kurz osobní vize byl pro mě dobrou příležitostí pro sumarizaci myšlenek, co vlastně v této chvíli opravdu vědomě chci. Dal mi prostor zastavit se a zapřemýšlet o směru svého bytí. Doporučuji všem, kdo mají chuť či potřebu si mentálně uklidit.

Jana Glaic

Občas má člověk ve svém životě spoustu myšlenek a miliony nápadů, ale kvůli zmatku v hlavě není schopný vykročit k nim správnou nohou. Tom je člověk, který si tu svou cestu našel a díky tomu, co umí, ji pomáhá najít i ostatním. A daří se mu to skvěle!
Workshop hledání osobní vize Vám pomůže si nejen uspořádat myšlenky, ale i uvědomit si schopnosti, které máte a do teď jste na ně možná ještě nedošli.
Díky!!!

Dominika Sokolová

Kurz se mi líbil. Od začátku až tak do poloviny jsem nevěděl co tam vlastně dělám a nechápal jak mi to může být prospěšné, ale jak jsme šli dál dávalo mi to větší a větší smysl. Myslím, že je to super věc pro lidi, kteří neví co se svým životem a dokonce si myslím, že to má velký potenciál. Velmi by to mohlo pomoci lidem i při dělání nějakých velkých rozhodnutí. Za mě super, odnesl jsem si víc než jsem čekal. Doporučuji všem. Nejen těm co neví co se sebou, ale i těm co cestu našli, ale potřebují rozhoupat nebo se v něčem jen utvrdit. Díky

Vachata Jaroslav

Kurzu jsem se zúčastnil na základě potřeby něco udělat s vytrácející se motivací a nevědomostí, jak růst dál, po absolvování kurzu tvorby osobní vize, jsem opět ve starých kolejích a motivován si jdu za svým cílem. Kurz byl velice motivující a odnesl jsem si přesně to, co jsem od něj očekával. Určitě doporučuji všem!

Daniel Miklas

Přišla jsem se zcela rozlétanými myšlenkami a nejasnou životní cestou. Díky zatím jediné schůzce jsme mi urovnaly a ujasnily myšlenky, což mi dodalo energii pracovat na sobě a mé osobní cestě. Děkuji 🙂

Tereza Balounová

Tomášův workshop byla dvouhodinka při které si člověk uvědomí o sobě tolik věci a všechny je dostane na papír . Dobře mířené otázky při kterých si člověk uvědomí ze ikdyz si mysli ze se zná nejlíp na světě tak ,ze tomu tak není .Diky tomuto kurzu jsem si uvědomila priority a posunula se zase dal v nalezení sebe sama . Děkuji moc za tuto příležitost . Díky Díky Diky

Karolína Janečková

Nedávno jsem měl možnost zúčastnit se koučování s Tomášem Ryglem. Byla to zajímavá příležitost jak se dozvědět něco nového o sobě, uspořádat si svoje myšlenky a posunout se za svým cílem.

Koučování probíhalo v prostředí, kreré jsem si sám vybral, tudíž už tady zažívate dost osobní přístup, který dnes není pravidlem. Cítil jsem se dobře a s pomocí pana Tomáše jsem se dostal do klidu a mohl jsem nechat volný průchod svým myšlenkám, p. Tomáš je velmi pozorný posluchač a zároveň zkušený vůdce.

Dokáže Vám ukázat, kam byste měli směřovat a to tak nenásilně, že máte pocit, jakoby by ten cíl byl z Vaší hlavy. Po chvilkovém zamyšlení přijde překvapení, ve formě zjištění, že to celé je z Vaší hlavy. Opravdu jsem byl velice spokojen s výsledkem a celým procesem. Můžu jen vřele doporučit.

Petr Kříž

Sales Assistant ve společnosti Pietro Filipi

V loňském roce jsem se zúčastnila kurzu tvorby osobní vize. Seděla jsem v poslední lavici, byla jsem z toho nervózní. Netušila jsem, co se na kurzu bude dít. Nakonec jsem odcházela nejen s úžasným pocitem, ale i kontakty na skvělé lidi, kteří se kurzu také účastnili. Odnášela jsem si detailně sepsanou vizi, kde bylo mým velkým snem vydat svou vlastní kuchařku. Rozhodovala jsem se nad tím dlouho, ale vždy jsem to odsunula a nechala na později. Před 14 dny mi vyšla moje první kuchařka! :). Takže děkuji Tome, kdybych si tenkrát nesedla, nepopřemýšlela a vše si nesepsala, nejspíš bych knihu nikdy nevydala. Takže jedním slovem DĚKUJI a doporučuji všem ostatním, kteří chtějí v životě něco dokázat a někam se posunout :).

Michaela Švecová

Poradce pro výživu

Kurz pro mne znamenal se pozastavit sám nad sebou. K mému velkému překvapení tzn. mé pracovní náplni, nastavení životních priorit a osobnímu životu, mne velmi překvapily výsledky, které průběžná tvorba mé osobní vize přinášela a ve výsledku přinesla. Uvědomil jsem si, jak je pro mne důležitá rodina oproti mému očekávání zaměření se na pracovní výkony a kariéru vůbec. Přiznám se, že mne až po několika dnech po osobní vizi vedené Vámi přicházely myšlenky a pocity, na co se více zaměřit a co mne ve skutečnosti dělá šťastnějším a spojenějším. Zcela logicky osobní vize nepřináší žádný návod stylu „tak to nyní dělej a budeš spokojený“, což je nesmysl, ale mě osobně přinesla možnou cestu, jak bych měl sám k sobě přistupovat a hlavně věci si nastavovat.

Jiří Hort

Nezáleží na tom, kolik má člověk roků, když přijde na workshop. Ale o tom jestli chce. Začít se dá vždycky. A navíc ve skupině s mladými lidmi. Potenciál začátku – jakéhokoliv- je neuvěřitelný. Prostě udělat ten první krok. A pak další…..

Romana Ondráčková

Páčilo sa mi počiatočné uvedenie seba ako človeka, ktorý nevedel čo so životom. Veľmi dôležité pre mňa popis toho čo sa niekedy v živote stane väčšine z nás. Super prejav a manuál pre vypracovanie osobné vízie. Zase som sa priblížil k návodu na úspešný život. Ďakujem.

Rudolf Macháček

Váš seminář mi přidal další střípek do mozaiky života a dovolil mi se na moment zastavit a udělat si trochu představu o tom kde jsem (mnohem dál než před 5 lety) a kde chci být (za dalších 5 let). Myslím že takové pozastavení a “naostření pily” pomůže každému.

Michal Martin

Finanční poradce

V zivote plnom stresu a riesení vsetkeho mozneho zabudame casto na seba sameho.. vdaka tomuto kurzu som si pripomenula to, preco tu som, ake su moje hodnoty a nasla som seba samú. Boli to dve hodiny plné energie.

Tomáš je výborný prednášajúci a prezentator. Dufam ze bude aj nadalej svoje myšlienky rozdávať okolitému svetu v podobe roznych workshopov ktore velmi rada navstivim.

Tak este raz VELKE DAKUJEM 😊

Peťka Hodorovská

Na Toma jsem narazil náhodou. Když jsem viděl, ze pořádá i svůj workshop, rozhodnutí bylo jasne.
Workshop hodnotim jako obrovský přínos v dnešním moderním tempu. I proto jsem se zúčastnil, protože jinak bych se nedostal k zastavení se a zamyšlení, co doopravdy chci.
Pokud váháte kudy v životě dál, co se takhle na chvíli zastavit.. třeba hned u Toma?
Doporučuji!

Dan Uldrijan

Tomášův workshop byl nabitý pozitivní energii! Pomohl mi se nadechnout a rozmyslet si, jaké jsou mé priority a kam budou v životě směrovat mé další kroky… Navíc jsem poznal nové lidi, kteří se mají taky zájem zlepšovat. Děkuji a všem doporučuji.

Lukas Dadej

Specialista na Facebook reklamu

Jsem moc ráda, že jsem mohla využít možnosti koučovacího rozhovoru s Tomem. Přišla jsem s tématem, které ve mě vytvářelo obrovskou nechuť, zacyklení a další přidružené pocity. S velkým překvapením jsem odcházela s nadšením a zjištěním, že mám spoustu možností, a že už jsem dokonce dávno na cestě ke svému cíli a ne teprv na začátku, jak jsem původně myslela. Dokonce jsem se začala na jednotlivé kroky, které mě čekají, těšit, což byl asi nejkrásnější zážitek. Rozhovor byl přirozený, příjemný. Tom mi věnoval veškerou pozornost a naslouchal s opravdovým zájmem. Nesu v sobě stále hezkou vzpomínku, že nejdůležitějším člověkem jsem v tu chvíli byla já. Děkuju Ti!

Setkání s Tomášem vás konečně přinutí si sednout a zamyslet se nad tím, kde to ve vašem životě funguje a kde to hlavně nefunguje. Díky dobře pokládaným otázkám vám pak Tomáš pomůže najít životní oblast, kde je potenciál pro více spokojenosti a následně sami začnete hledat možná řešení. To vše dohromady pak spustí celou řadu uvědomění a nových nápadů na zlepšení. Pokud práci na sobě stále odkládáte – naplánujte si závaznou schůzku s Tomášem a konečně začněte!

Petr Handlíř

Jednoduše skvělý kurz. Tomáš dokáže opravdu velmi trefnými otázkami navést na správnou cestu k vašemu cíli a ujasnění priorit. Kurz mi dal uvědomění nekterych veci a zaroven mi dal moznost se opravdu hluboce zamyslet nad vecmi, kterym jsem nevenoval pozornost, ale ve skutecnosti mohou byt prave ty veci onou prekazkou v dosazeni cile. Jen to chce spravne navest, coz Tom rozhodne umi. Dekuji!

Štěpán Růža

Anonymní hodnocení

Díky. Bylo to bezva. Obsah, přesto, že jsem některé věci znal, mě z nových úhlů pohledu obohatil.

Pro mě zajímavý pohled na můj život. Děkuji za mně srozumitelně vedený workshop, pro mě podnětný.

Kurz se mi líbil, časově akorát, zajímavé otázky, líbilo se mi úvodní představení…

Motivující přednes. Splnění očekávání. Vysvětlení co, jak a proč. Hluboký smysl. Hluboké myšlenky. Pochopení tématu. Duchaplně ztrávený čas. Děkuji!

Děkuji, pro mě výborná mentální hygiena, možnost se zastavit. Super “příručka”, kterou lze použít znovu a znovu. Moc se mi líbila struktura, návaznosti, zpětná vazba a souvislosti, ke kterým se může posluchač kdykoliv vrátit.

Velmi Vám děkuji, mělo to pro mě mnohem větší přínos, než jsem očekával!

Hodnocení na Google a Facebooku

Menu