Být v životě
spokojený je důležitý

Životní koučink je setkání, díky kterému získáte větší nadhled nad svým životem. Setkání začíná sestavením vašich priorit, jejich vizualizace a následná práce s vybranými oblastmi. Konkrétně tedy může dojít ke zhodnocení spokojenosti v práci, vztazích, volném čase atd. a následné zaměření na zvýšení spokojenosti v práci a definování postupných krůčků k naplnění. Bez stresu, starostí a s chutí. Pokud máte konkrétní téma již předem rozmyšlené, klidně se setkejme na „klasické“ koučování.

Každý máme nějaké poslání, tedy to, proč jsme tady. Objevte své proč vychází ze známého konceptu Simona Sinka – začněte s PROČ. Jedná se o největší motivátor, který nás v životě pohání. Setkání probíhá formou povídání a vyprávěním příběhů ze svého života, kde si budu dělat poznámky a později se k nim vracet. Výsledkem bude jedna věta ve stylu – Chci … , aby … Konkrétně u mě se jedná o: „Chci pozitivně ovlivňovat život ostatním, aby náš svět byl lepší místo.“

Jak odpovídáte na otázku, kde se vidíte za 10 let? Já osobně ji nemám rád a sám na ni obtížně odpovídám. Nicméně, každý máme své sny, představy budoucnosti a své vize. Tak se nad těmito věcmi pojďme zamyslet s čistou hlavou na kreativním setkání, kde se tvoří, maluje a soustředí se na to, co chcete a co si přejete.

Výhoda toho pak je ta, že když si to přejete a opravdu tomu věříte, obvykle k tomu najdete cestu.

Hodnocení účastníků

Nejbližší termíny kurzů

KurzDatumMístoPřihlášení
(naučme.se)
Osobní vize25.9.
16:00-17:00
Impact Hub Brno
Cyrilská 7, Brno
Zobrazit
Osobní vize15.10.
16:00-17:00
UPPER
Nad Ovčírnou 3685, budova U11 UTB, Zlín
Zobrazit
Osobní vize22.10.
16:00-17:00
Impact Hub Brno
Cyrilská 7, Brno
Zobrazit
Osobní vizeIndividuálníZlín nebo Brno (příp. Uherské Hradiště / Třebíč)Zobrazit
Životní koučinkIndividuálníZlín nebo Brno (příp. Uherské Hradiště / Třebíč)Zobrazit
Objevte své PROČIndividuálníZlín nebo Brno (příp. Uherské Hradiště / Třebíč)Zobrazit
Menu